main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Talvisel rajal. Ott Tänak facebook

Talvisel rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak liigub võidu suunas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
28.02.2021
08:21

Autoralli MM etapil Põhja-Soomes juhib kaheksa katse järel Hyundail kihutav Ott Tänak Kalle  Rovanperä ees 24,1 ja Thierry Neuville’i ees 25,9 sekundiga.

„Tänase päeva võib kordaläinuks lugeda, sest üldjoontes läks kõik nii kuis planeeritud,“ rääkis Ott Tänak. „Hommikused katsed olid väga kiired ja nõudlikud ning leidus ka kohti, kus legend saanuks veelgi täpsem olla. Esimesel läbimisel võtsime veidi rohkem riske ja surusime kõvemini. Päeva viimane katse oli rehvidele päris stressirohke, kuid suutsime õnneks puhtalt lõpuni tulla.“

Ott Tänak lisas, et pühapäeval on sõita veel kaks katset ning mõistagi tuleb teravus ja oma positsioon säilitada, et soovitud tulemus koju tuua.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.