main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak läheb Rovaniemis tulemust tegema

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
25.02.2021
08:14

Autoralli MM-hooaeg jätkub nädalavahetusel teise etapiga Rovaniemis Arctic ralliga, kus Hyundai piloodil Ott Tänakul on kõrged eesmärgid.

Hyundai tehasetiimis saab Ott Tänaku ja Thierry Neuville’i kõrval kolmandana starti iirlane Craig Breen. „Actic Rally Finland saab olema väga huvitav võistlus,“ ütles Ott Tänak Hyundai pressiteate vahendusel, lisades, et Rovaniemi on Soomes kaugel põhjas, seega kindlasti on seal külm ja lumine.

„Ma võistlesin seal umbes kümme aastat tagasi, seega mul on mõnede katsetega kogemus olemas. Kindlasti on see täielik lumeralli ning ma olen kindel, et ta on õigustatult WRC kalendris. Meie üritame oma hooaja korralikult käima lükata peale pettumust ja väljakutseid Montes, üritades endale ja tiimile tuua esinduslikuma tulemuse.”

Rallil läbitakse 10 kiiruskatsega Rovaniemis 251,08 kilomeetrit.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.