main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Õhulennul. Ott Tänak facebook

Õhulennul. Ott Tänak facebook

Ott Tänak kihutab soomlaste ees liidrina

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
04.08.2019
08:36

Autoralli maailmameistrivõistluste Soome etapil tõusis Toyota WRC-l kihutav Ott Tänak laupäeval esimese katse võiduga liidriks ning alustab pühapäeva soomlase Esapekka Lappi ees 16,4 ja Jari-Matti Latvala ees 28,8 sekundilise eduga.

“Täna oli taaskord väga hea päev,” märkis Ott Tänak, kelle sõnul oli hommik suhteliselt pingeline, sest kõik sõitjad andsid endast maksimumi. “See oli hea, et suutsime hommikuse ringiga Esapekkaga võrreldes vahet suurendada. Pärastlõunal hakkas ta korralikult tempot tegema ja seetõttu tuli pidevalt seljatagust jälgida ning kiirust vastavalt tema tegemistele korrigeerida.”

Ott Tänaku sõnul toimis auto väga hästi ning ta tundis ennast mugavalt ja sai keskenduda vaid sõitmisele, mingeid riske võtma ei pidanud. “Üldine rütm oli meil päris hea, kuigi kitsamates ja karmimates oludes võtsime rahulikumalt, et autole mitte liiga teha. Aga seal, kus teed olid sujuvamad ja kiiremad, nautisime sõitu täiel rinnal,” lausus rallipiloot, kelle sõnul ta usub, et vahe on praegu üpris hea, kuid minna on veel omajagu ning seega tuleb pea hoida selge ja fookus terav.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.