main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keerulistes oludes. Ott Tänak facebook

Keerulistes oludes. Ott Tänak facebook

Ott Tänak katkestas Walesis liidrikohalt

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
07.10.2018
08:47

Autoralli maailmameistrivõistluste Walesi etapil oli Ott Tänaku 15 katse järel Ogieri ees +41,9 ja Latvala ees +47,4, aga siis tuli 16. katsel Toyota purunemise tõttu katkestada.

Toyota tiimipealik Tommi Mäkinen ütles vahetult pärast saarlase raja äärde jäämist, et ei tea täpselt, mis juhtus. “Auto põhjakaitse on katki ja samuti radiaator, aga ma ei tea kuidas. Ma eeldan, et kõigepealt läks põhjakaitse katki ja siis ka radiaator, sest veesurve kadus,” lausus soomlane, lisades, et on väga pettunud, sest Tänakul olid nii head võimalused.

Ott Tänak ütles, et hommikul läks kõik hästi – pidi tempot ja rütmi hoidma. “Kahjuks kahjustasime radiaatorit ja me pidime peatuma,” selgitas rallipiloot. “Mehaanikud teevad täna oma parima ja loodetavasti parandavad auto ära. Nii, et homme peame võtma nii palju punkte, kui võimalik. See saab olema raske, sest me alustame kaugelt tagant, aga meil pole midagi kaotada, nii et proovime lihtsalt kõike, mida saame.”

Ott Tänak lisas, et juhtunu on praegu nende jaoks emotsionaalselt raske. “Aga me peame edasi vaatama ja edasi võitlema. Me oleme tagasi tugevamad, kui kunagi varem!” oli ta enesekindel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.