main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak lumes. http://toyotagazooracing.com

Ott Tänak lumes. http://toyotagazooracing.com

Ott Tänak jätkab Monte Carlos teisena

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
27.01.2018
21:30

Monte Carlo autoralli MM etapi laupäevase rallipäeva järel jätkab Toyota WRC-ga kihutav Ott Tänak teisel kohal kaotades liidrikohal sõitvale ja Ford Focus WRC-ga kihutavale Sebastien Ogier’le 33,5 sekundit.

“Oli järjekordne väga karm päev meie ja meeskonna jaoks, aga ma naudin täiega selle autoga sõitmist,” rääkis Ott Tänak. “Esimese katse lummesõidu pärast on veidi piinlik, sest me kaotasime seal palju aega, kuid pärast seda sõitsime jälle väga hästi.”

Ott Tänaku sõnul püüab ta hoida oma tempot, tunda end mugavalt, olla nutikas ja püsida teel. “Kindlasti ei riski ma oma positsiooniga,” märkis ta. “Esimese ralli puhul saab olema väga meeldiv nii lõpetada. See paistab väga hea ka tiimile. Meeldiv on tõdeda, et auto on konkurentsivõimeline ja meeskonnal ka head sõitjad.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.