main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ralli stardis. Ott Tänak facebook

Ralli stardis. Ott Tänak facebook

Ott Tänak Jaapanis neljas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
11.11.2022
10:02

Autoralli MM-sarja hooaeg lõpetatakse nädalavahetusel Jaapanis. Reedese võistluspäeva päeva lõpetas liidrina Elfyn Evans (Toyota). Talle järgnevad Hyundai sõitja Thierry Neuville +3,0 ja tiimikaaslane Kalle Rovanperä +5,1. Ott Tänak kaotab neljandana +13,9.

„Hommikul jõudsime sõita kaks katset – esimene oli väga nõudlik, paljude haardemuutustega ja üldiselt polnud seda lihtne sõita,“ rääkis Ott Tänak. „Järgmisel oli see peaaegu vastupidine, suure haardumisega, kuid nähtavusega oli keeruline ja meil oli ka probleeme difusioonidega.“

Ott Tänaku sõnul tundus pärastlõuna veidi parem, mõnes kohas võitis ja mõnes kohas kaotas, kuid üldiselt oli paranemine. „Asfaldil on olnud raske enesekindlat tunnet leida, kuid me oleme seal või seal. See on muidugi keeruline, kuid kui haarduvus on kõrgem, on see OK,“ selgitas rallipiloot.

„Homsed etapid on enam-vähem samad, mis täna, esimene üsna aeglane ja käänuline. Oleme endiselt võitluses, kuid pikk tee on minna nii, et vaatame, kuidas ralli lõpus välja näeb.“


Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.