main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Monte Carlo rajal. Ott Tänak facebook

Monte Carlo rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak avapäeva järel viies

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
26.01.2018
08:44

Monte Carlo MM-ralli algas neljapäeval kahe katsega ja liider on viiekordne maailmameister Sebastien Ogier. Ott Tänak ja Martin Järveoja on viiendad kaotades endisele meeskonnakaaslasele 42,4 sekundit.

Ott Tänak ütles see oli Monte-Carlo rallile täitsa õige algus ja oli sama väga keeruline. “Esimese katse esimesed kilomeetrid olid tee päris kuiv, kuid pärast seda oli tavapäraselt jäine,” märkis rallipiloot.

“Ühes jäises osas sõitsin teeperve, esimene vasak ratas jäi lumevalli kinni nii, et pidin peatuma ja pingutama, et sealt välja saada ja jätkata. Mul oli seal pisut õnne. Meie rehvivalik oli võib-olla liiga julge.”

Ott Tänaku sõnul tehti teiseks katseks mõned korrektuurid ja rehvid töötasid paremini. “See katse oli juba nauditavam,” tõdes ta. “Homme on võib-olla rohkem vihma, nii et peame jälgima ennustusi ja tegema õiged seadistused.”

Seis kokkuvõttes: 1. Ogier 38.09,8, 2. Mikkelsen +17,3, 3. Sordo +25,6, 4. Lappi +37,4, 5. Tänak +42,4, 6. Latvala +55,4.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.