main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sardiinia rajal. Ott Tänak facebook

Sardiinia rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak avakatse järel kolmas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
13.06.2019
23:46

Sardiinia MM ralli algas 2 km pikkuse paarisrajal sõidetud publikukatsega, kus oli kiireim sarja üldliider Sebastien Ogier Citroenil. Tiimikaaslane Esapekka Lappi kaotas talle ainult 0,1 sekundiga ja kolmas Toyota Corollal kihutav Ott Tänak 0,3 sekundiga.

“Tänane testikatse ja õhtune publikukatse läksid hästi,” rääkis Ott Tänak. “Auto on seadistuste poolest põhimõtteliselt sama, mis Portugalis ja ma loodan, et suudame taaskord näidata head kiirust.”

Ott Tänaku sõnul on Sardiinia talle alati meeldinud, kuigi sealsed teed on väga nõudlikud ja ka rajapositsioon mängib suurt rolli. Sel aastal tuleb sõitjatel rinda pista ka kõrge temperatuuriga, mis kohati küündib 36 kraadi juurde. “Sellest hoolimata usun, et kui hea rütmi kätte saame, siis on sõit nauditav ja peaksime olema kindlasti konkurentsis,” märkis rallipiloot.

“Meie homseks suurimaks eesmärgiks on võidelda välja võimalikult hea stardipositsioon ülejäänud ralliks ja loodetavasti loob see ka eeldused selleks, et saaksime laupäeval ja pühapäeval võidelda poodiumikohtade eest.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.