main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Otepää rahvaralli võit Saaremaale

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
18.09.2023
09:06

Vaid nädala eest sõideti Otepääl sprinti ja nüüd nädal hiljem said rahva sportlased kokku Haanjas rahvaralli IV etapil.

Kuna rallil saab sõita rohkem, kui sprindil oli Thule Motorspordi osalejate arv ka suurem. Starti asus 11 klubi esindavat ekipaaži, kes ka kõik lõpuni jõudsid. Ralli võit ja sellega koos ka 4WD võit Martin Vaga – Kristjan Teernile. Absoluut kohtadest oli järgmin 2WD-ST võistlejad Joosep Ausmees – Tauri Olesk saavutades klassi 6. koha ja absoluudi 15.

Meie kolmest J16 võistluspaarist olid seekord kiireimad Romet ja Inga Reimal klassi 5. koht, Rainer ja Targo Raun 20. ja Rasmus Rauk – Neeme Koppel 22. koht. J18 klassis olid Romario Voksepp – Rica Aarn 4. kohal.

Naiste arvestuses kaks poodiumit – 2. koht Aira Lepp – Aneta Liik ning kolmandad Triinu ja Karoliina Tammel. Vahepeal võistluspausil olnud Martin Tanning – Eigo Jaakma olid tagasi SU rivi täiendamas ja nagu polekski eemal olnud kohe ka poodiumi teisel astmel. 2WD-VE teised Magnus Lepp – Maria Trave 2WD-SE meie ainuke esindaja Merlis Rand – Mihkel Aavik 7. kohal. Oli üks tore rallipäev, tänud korraldajale kes ägedate katsetega kompaktse rallipäeva kokku panid. Siin muidugi on ka teede valik vägev, on mida valida. Kohtumiseni uutel võistlustel.

Saaremaa Tehnikaspordi Klubi

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.