main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Oskar Nisul olid taas sõiduvahendiga probleemid

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
18.09.2021
10:20

Klubi Evo Pro Racing jalgrattur Oskar Nisu oli Belgias sõidetud 196 km pikkusel võidusõidul Kampioenschap van Vlaanderen (UCI 1.1) hädas tehnikaga ja lõpetas 30. kohaga.

Oskar Nisu: „Esimesed kaks ringi käis literdamine ja tempo oli üleval. Siis said jooksikud eest ja edasi võeti asja rahulikult ja sprinterite tiimid kontrollisid sõitu. Tõsisemaks läks asi umbes 60 km enne lõppu, kui hakati jälle kihutama. Kõik oli enda poolelt ok kuni umbes 6 km enne lõppu, pundi peas olles, viskas mu rattal keti esihammikalt maha ja korralikult krussi ümber crankseti (eest keelne sõna oleks vänt, aga see tundus liiga naljakas siin kasutada). Pusisin seal ja sain isegi keti sõidu ajal peale tagasi, aga kett läks kahjuks kõveraks selle pusimisega ja sellega enam finšit teha ei saanud. Proovisin pundi ette veel tagasi saada, et äkki joppab kuidagi possale, aga hullu panema ei läinud, kuna teadsin, et püsti täiega finišit nagunii teha ei saa ja tulin üle joone 30ndana. Järjekordne ebaõnn ja pettumus hinges.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.