main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Oskar Nisu võistles Belgias

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
26.07.2021
22:49

Oskar Nisu sõitis Belgias GP Raf Jonckheere – Westrozebeke, kus 10 km ringi läbiti 16 korda. Ring oli sile ja küllaltki lihtne. Tuult ka väga ei olnud, mis tegi sõidu veel lihtsamaks. Esimesed 50 km oli Oskar Nisu suhteliselt passiivne ning ühtegi liigutust ei teinud ja ta ei pidanud vajalikuks kohe rapsima hakata.

Pärast 50-60ckm võttis ta ennast kokku, läks pundi ette ning sõitis üritajatega kaasa ja korraldas korra ka ise seal midagi, aga sellest asja ei saanud. Aga siis sai 10-15 meest eest, Nisu meeskonnakaaslane sees ja nii vaatas ta, et nüüd ongi sõit tehtud.

„Õnneks aga mingi literdamine ja möll seal meie pundis ikka käis,“ rääkis Nisu. „Mingi hetk umbes 100 km peal sai umbes 10 meest minema ja siis veel mingi 10-15. Sel hetkel vaatasin, et nüüd peab ise ka ennast liigutama ja sõitsin kolme mehega sinna 10-15 mehelisele grupile järgi. Selle grupiga saime suht kiirelt veel mõned pundid eest kätte. Seal üritasin ka vahepeal midagi korraldada, aga edutult ning viimasel kahel ringil üritasin juba jalga hoida finišiks.“ Kahjuks jäid need neli meest jäid ette ja umbes 4-5 meest said Nisu pundist veel minema viimasel ringil. „Kahjuks mul finiš hästi ei õnnestunud, kuna olin oma tiimikaaslase taga ja karjusin talle, et gogo, aga mees kahjuks ei liigutanud ennast,“ märkis rattur.

„Tagant tuli õnneks teine tiimikas, kes mu veidi paremale positsioonile vedas, aga jäin korra ise jokutama seal ning jäin karpi enne viimast kurvi, kuhu oleks pidanud top3 possal minema  ja sealt enam midagi head välja ei võlunud, kuna viimasest kurvist oli ainult 250 m jooneni. Olin pundi mingi 6-7s mees vast, nii et kokkuvõttes kuskil 15 piiril lõpetasin. Sõidu keskmine kiirus oli ka päris hea, 47,1km/h.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.