main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Oskar Nisu tegi uues klubis debüüdi

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
09.03.2020
08:45

Tänavu Iiri kontinentaalklubiga EvoPro Racing liitunud Oskar Nisu tegi oma debüüdi ühepäevasõidul Grote Prijs Jean-Pierre Monseré (UCI 1.1).

Tuultele avatud 18,9 km ringi tuli sportlastel läbida kümme korda. „Kõik oli minu jaoks uus, ehk siis tiim oli uus ja ratas, ning samuti pole ma varem väljaspool Eestit UCI 1 kategooria võidusõitu sõitnud. Seega sai huvitav olema,“ märkis Oskar Nisu.

Tiimil kindlat sõjaplaani polnud, kuna oldi väike cont tiim suurte tiimide hulgas. Start algas Oskar Nisule kohe ebameeldivalt, sest pärast esimest pidurdamist sai ta aru, et ratta lenks pole korralikult kinni ja liikus.

Kannatada tuli 50 km, siis sundis ka rattakummi purunemine tiimi auto juurde minema. Kuna aga ring oli tuultele avatud, siis sellist päris pikalt tiksumist ei olnudki ning see tegi punti tagasi saamise päris raskeks. 15 km hiljem oli Nisu aga pundis tagasi ja edasi üritas ta lihtsalt pundis olla.

1,5 ringi enne lõppu aga tõmmati korralik hoog üles ja Oskar Nisu tuli grupiga lõpuni. „Aga oli ka nii raske ja jalg oli ikka täitsa tühi ning mõtlesin, et midagi on valesti,“ vahendas rattur. „Pärast finišit selgus, et mul käis pidur vastu jooksu. Eeldan, et see hakkas siis peale ühest august läbi sõitmist vastu käima, nii et pole ime, et mul raske oli. Aga lõpuni ma sain ja hea seegi.“

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.