main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Oskar Nisu Saarte mängudel Gibraltaril. Alver Kivi

Oskar Nisu Saarte mängudel Gibraltaril. Alver Kivi

Oskar Nisu sõidab Hiina klubi eest

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
03.09.2019
08:33

Norman Vahtra ja Oskar Nisu sõidavad Hiinas alanud Xingtai velotuuri kohaliku klubi Xingtai Bianque Cycling Teami ridades, vahendab Marathon100.

145 km pikkuse avaetapi võitis iraanlane Amir Kolahdožagh (Taiyuan Miogee Cycling Team), kellele järgnesid ukrainlane Mõhhailo Kononenko (Shenzhen Xidesheng Cycling Team), venelane Roman Maikin (Minsk Cycling Club), ukrainlane Oleksandr Polivoda (Ningxia Sports Lottery-Livall Cycling Team) ja viiendana finišijoone ületanud Vahtra (+0.09).

Nisu sai 26. koha, kaotades võitjale 3.22. Velotuur koosneb kolmest etapist.

Lisaks Vahtrale ja Nisule kuuluvad sel tuuril Xingtai Bianque Cycling Teami koosseisu kaks hiinlast ning kaks hispaanlast.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.