main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Oskar Nisu pidi Belgias katkestama

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
08.04.2021
09:01

Belgias sõidetud 193,8-kilomeetrisel ühepäevasõidul Scheldeprijs EvoPro Racing rattur Oskar Nisu tulemust kirja ei saanud.  

„Teada oli, et tuleb kõva külje- ja allatuule ralli kuni lõpunringideni,“ vahendas Oskar Nisu. „Olin valmis lahinguks ja kui asi juppideks läks olin ees pundis olemas, kahjuks ainukesena oma tiimist. Küljetuule lõigud tulid päris tihedalt üksteise järel, mis väsitas korralikult, kui kogu aeg heal positsioonil ei olnud.“

Oskar Nisu tundis ennast hästi, kuni 50 km peal tuli järgmine küljetuule koht ja seal tundis ta esimest korda, et asi hakkab hapuks minema. Keerati jälle allatuule peale, sai korra hinge tõmmata, kui jälle tee veidi keeras ja tuul jälle küljelt puhus.

„Võtsin ennast kokku ja sõitsin tuule käes ennast top 20 positsioonile, aga see effort maksis mulle suht kiirelt kätte, kuna ei taastunud ära sellest ja seal ketis nii öelda imedes ei saanud kuidagi hinge ka tõmmata ning siis jooksis mootor kokku ja hakkasin vajuma,“ rääkis Nisu, lisades, et esimese 70 km keskmine kiirus oli 55 km/h.

„Lõpuks kahjuks vajusin nii palju, et langesin mingisse neljandasse punti, mis oli kahjuks liiga taga – ehk ees mingid pundid jooksid kokku, aga meie punt enam peapunti järgi ei saanud ning lõpuringidele jõudes keerasime boxi ära. Jällegi tuleb öelda, et kahju, et nii läks. Ma usun, et kui oleksin natukene targemalt mõnes kohas sõitnud, oleksin võimeline olnud peapundis täna lõpetama, mis 30. koha peale tuli, aga läks nii.“

Järgmine start peaks nüüd olema Belgrade Banjaluka (2.1) 22.-25. aprillil.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.