main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Oskar Nisu pärast senist viimast võistlust Kuressaare lossihoovis. Alver Kivi

Oskar Nisu pärast senist viimast võistlust Kuressaare lossihoovis. Alver Kivi

Oskar Nisu lõpetas profiratturiks pürgimise

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
07.01.2022
09:37

Jalgrattur Oskar Nisu andis sotsiaalmeedia vahendusel teada, et loobub profiratturiks pürgimast ja võtab vastu uued väljakutsed.

„Oli igas mõttes tõuse ja mõõnasid – raskeid hetki ja tõeliselt häid,“ vahendas Oskar Nisu lisades, et oli elumuutev aasta. „Aasta lõpus pidin loobuma ühest oma suurimast unistusest saada profiratturiks. Ma usun, et sain kõik ja andsin endast parima, kuid sellest lihtsalt ei piisanud. Aga inimesed, kellega reisil kohtusin, on midagi, millest ma olen kui täis.“

Oskar Nisu sõnul algab nüüd uus peatükk, kus ta püüab leida uusi sihte ja eesmärke ning teed, kuhu jätkata. „Kohtumiseni Eesti rattavõistlustel, samuti võib minuga mõõtu võtta mõnel muul spordiüritusel. Olen näiteks kirjas terveks Tartu maraton klassik sarjaks,“ lausus ta.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.