main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk. EJL

Karl Patrick Lauk. EJL

Oskar Nisu ja Karl Patrick Lauk katkestasid

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
28.03.2016
08:49

Eesti jalgratturite U23 koondis tegi kaasa Rahvuste Karika avaetapil, milleks oli Kattekoers – Gent-Wevelgem, vahendab rattauudised.

Munakivilõikudega sõidu võitis taanlane Mads Pedersen. Eesti koondislastest said aja kirja Norman Vahtra ja Aksel Nõmmela. Mõlemad kaotasid võitjale 10.11 ning kohtadeks vastavalt 86 ja 87. Pikalt jooksikute grupis sõitnud Oskar Nisu hakkasid sõidu lõpuosas piinama krambid ja kõhuvalu ning ta oli sunnitud katkestama. Katkestasid ka Karl-Patrick Lauk, Peeter Pung ja Ekke Kaur Vosman.

Koondise peatreeneri Rene Mandri sõnul jäi meie poistel ka õnnest puudu.

“Meil oli loosiga auto nr 23, ehk nii taga, et kui poistel midagi juhtus, siis jõudsime sündmuspaika alati liiga hilja,” selgitas Mandri. “See on klassikutel tavaline, et kehv auto number mõjutab ka natuke sõidu käiku, kui tehnilisi viperlusi ja kukkumisi ette tuleb. Täna oli meil neid aga omajagu: Nõmmela kukkus kaks korda, Lauk sõitis esijooksu pilbasteks, Pungal oli kukkumislähedane situatsioon ja kett tuli sedasi maha, et ei saanud kohe peale tagasi.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.