main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Orkney hakkas valmistuma Saarte mängudeks

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
28.10.2022
09:54

Orkneyl algasid ettevalmistused 12.–18. juulini 2025 toimuvate Saarte mängude korraldamiseks.

Kuna pärast Covid-19 pandeemiat hakkab elu lõpuks normaliseeruma oli Orkney 2025 korralduskomiteel õige aeg kutsuda kokku mängude paremaks planeerimiseks kohtumine, kus osalesid enamus mängude kavasse kuuluvate spordialade esindajad ja nende kolleegid Šotimaa alaliitudest. Esindatud olid vibulaskmine, kergejõustik, sulgpall, jalgpall, golf, võimlemine, purjetamine, laskmine, squash, ujumine ja triatlon.

Lisaks Orkney ja riiklike juhtorganite esindajatele olid kohal veel inimesed Orkney Saarte nõukogust, Rahvusvahelisest Saarte Mängude Assotsiatsioonist, SportScotlandist ja Orkney Šoti parlamendi liige Liam McArthur.

Tippkohtumine oli ka suurepärane võimalus Orkney 2025. aasta mängude direktorile Kirsty Talbotile luua suhted oluliste sidusrühmadega ning anda edasi oma teadmisi ja kogemusi ürituste korraldamise vallas, mida toetab üle 20-aastane rahvusvahelisel areenil omandatud kogemus.

Kirsty Talbot: „Tippkohtumine oli Orkney 2025 planeerimisprotsessi oluline verstapost. Oli fantastiline, et meie spordivõistluste korraldajad ja nende riiklikud juhtorganid olid ühes kohas koos, et saaksime oma plaanid järgmisse etappi viia. Nüüd saame hakata tõeliselt visualiseerima, kuidas spordivõistlused 2025. aastal välja näevad ja see on meie jaoks väga põnev hetk.“

Orkney 2025 esimees Gordon Deans lisas: „Meie jaoks oli hindamatu väärtusega, et meie spordialade riiklikud juhtorganid olid kohal, et suutsime neile täpselt näidata, mida Saarte mängud endast kujutavad ja nende kaasamine selles etapis on tohutult kasulik. Kinnitame oma plaanid iga spordivõistluse ja kogu mängude logistika jaoks.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.