main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Orkney avaldas 2025. aasta mängude logo

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
29.07.2023
08:51

Järgmised Saarte mängud toimuvad 2025. aastal Orkneyl ja nüüd avaldasid korraldajad ka mängud logo.

Orkneylased ootavad osalema 2500–3000 inimest ning nad kinnitavad, et need võistlused pakuvad ka platvormi saare tugeva turismisektori edasiarendamiseks ning Orkney kui täiusliku võõrustaja ja Šotimaa kui täiusliku lava reklaamimiseks.

2025. aasta Orkney Saarte mängud toimuvad 12.–18. juulil. Sellel nädala pikkusel üritusel võisteldakse 13 spordialal: vibulaskmine, kergejõustik, sulgpall, bowling, jalgrattasõit, savilaskmine, jalgpall, golf, võimlemine, purjetamine, squash, ujumine ja triatlon.

Rahvusvaheliste Saarte mängude korraldamise õiguse annavad Rahvusvahelise Saarte Mängude Assotsiatsiooni (IIGA) liikmessaared oma peaassambleel. IIGA on ülemaailmne liikmesorganisatsioon, mis annab 24 saare sportlastele võimaluse korraldada seda ainulaadset mitme spordialaga üritust.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.