Orissaares selgusid Tallinna meistrid jääpurjetamises

Kategooriad: Purjetamine
22.02.2015
15:52

Nädalavahetusel peeti Orissaares jääpurjetamise Tallinna meistrivõistlused klassidele DN ja Ice-Optimist.

DN täiskasvanute klassis sõitis end kullale Jaan Akermann ning juunioride seas Kevin Grass. Noorte jääpurjekal Ice-Optimist võidutses Joosep Laus. Ühe päeva jooksul peeti sobivas purjetuules ära 5 võistlussõitu klassis DN ja 5 võistlussõitu klassis Ice-Optimist.

DN klassis sai kulla Pärnu Jahtkubi jääpurjetaja Jaan Akermann. Teise koha sai Haapsalu jääpurjetaja Vaiko Vooremaa ja kolmanda koha sai Saaremaa Merispordi Seltsi jääpurjetaja Kevin Grass.

DN juunioride klassis läks esikoht Saaremaa Merispordi Seltsi jääpurjetaja Kevin Grassile. Teise koha sai samuti Saaremaa Merispordi Seltsi jääpurjetaja Rene Riim ja kolmanda koha saavutas Noblessneri Jahtklubi jääpurjetaja August Luure.

Klassis Ice-Optimist tuli võitjaks Saaremaa Merispordi Seltsi jääpurjetaja Joosep Laus. Teise koha sai Tartu Jahtklubi Merikotka jääpurjetaja Janno Puurits ja kolmanda koha sai samuti Tartu Jahtklubi Merikotka jääpurjetaja Karl Aaron Adson.