Orissaares mängiti korvpalli 3X3 etapp

Kategooriad: Korvpall
01.02.2020
08:55

Orissaare spordihallis mängiti korvpalli Sportland 3×3 sarja Saaremaa koolide etapp, mis tõi kokku 40 mängijat 11st võistkonnast. Turniiril osalesid seekord vaid Ida-Saaremaa noored korvpallurid Orissaare Gümnaasiumist ning Valjala ja Muhu Põhikoolist.

6.-7. klassi poistest said 31. märtsil Pärnus toimuvale finaalturniirile pääsmed Valjala Põhikooli I võistkond ja Orissaare Gümnaasium, Valjala II võistkond sai pronksmedalid.

Nooremate poiste arvestuses teenisid finaalturniirile pääsmed Muhu Põhikooli võistkonnad. Orissaare sai III koha.

Turniiril toimus võistlus ka 8.-9. klasside poiste arvestuses, kus Orissaare võistkonnad võtsid kaksikvõidu jättes Muhu Põhikooli võistkonnad kolmandale ja neljandale kohale.

Eelmise aasta Sportland 3×3 Saaremaa etapi võitjatiimis oli Tormi Joonatan Metsla, kes sügisest liitus Itaalia Serie A klubi Pistoia Basketi noortesüsteemiga.