main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noored korvpallurid. Orissaare Sport

Noored korvpallurid. Orissaare Sport

Orissaares mängiti korvpalli 3X3 etapp

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
01.02.2020
08:55

Orissaare spordihallis mängiti korvpalli Sportland 3×3 sarja Saaremaa koolide etapp, mis tõi kokku 40 mängijat 11st võistkonnast. Turniiril osalesid seekord vaid Ida-Saaremaa noored korvpallurid Orissaare Gümnaasiumist ning Valjala ja Muhu Põhikoolist.

6.-7. klassi poistest said 31. märtsil Pärnus toimuvale finaalturniirile pääsmed Valjala Põhikooli I võistkond ja Orissaare Gümnaasium, Valjala II võistkond sai pronksmedalid.

Nooremate poiste arvestuses teenisid finaalturniirile pääsmed Muhu Põhikooli võistkonnad. Orissaare sai III koha.

Turniiril toimus võistlus ka 8.-9. klasside poiste arvestuses, kus Orissaare võistkonnad võtsid kaksikvõidu jättes Muhu Põhikooli võistkonnad kolmandale ja neljandale kohale.

Eelmise aasta Sportland 3×3 Saaremaa etapi võitjatiimis oli Tormi Joonatan Metsla, kes sügisest liitus Itaalia Serie A klubi Pistoia Basketi noortesüsteemiga.

Orissaare Sport

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.