main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võistkond Valmieras. Orissaare Sport

Võistkond Valmieras. Orissaare Sport

Orissaare Spordi korvpallurid mängisid Lätimaal

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
29.10.2019
07:51

Sel nädalavahetusel osales Orissaare Spordi U-14 korvpallivõistkond oma esimesel BBBL (Baltic Boys Basketball League) etapil Valmieras.

Kohe alustuseks tuleb mainida, et kahjuks puudusid kaks olulist mängumeest, keda vaevasid väikesed vigastused ja võistlustele pidime sõitma vaid kaheksa mängijaga.

Kartus, et äkki oleme võtnud liiga suure ampsu, näris sees, aga poisid tõestasid vastupidist. Saavutasime küll viiest mängust ühe võidu ja neli kaotust, kuid ühelegi vastasele me midagi kergelt ei andnud.

Vastased olid nimekad: Espoo Honka, Minski Tsmoki, Tartu palliklubi, Valmiera BSS ja Raplamaa.

Kindlasti lisas poistele elevust tõsiasi, et mängudest tehti täisstatistika, mida oli põnev hiljem analüüsida ja kõikidest kohtumistest oli otsepilt BBBL-i Youtube kanalil. Valmieras võistlesid: Rasmus Tambur, Egert Tambur, Rasmus Olop, Tanel Kreem, Ardi Kald, Margus Mägi, Karl-Hendrik Mäeots ja Oskar Maripuu.

Pikka puhkust, aga poistel ei tule sest juba eeloleval pühapäeval jätkuvad eesti meistrivõistlused Pärnus. Järgmine Balti liiga etapp toimub 13.-15. detsember Riias.

Treener Andre Kuntsel

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.