main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võistkond treeneriga. Erakogu

Võistkond treeneriga. Erakogu

Orissaare noored korvpallurid mängisid Valmieras

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
10.03.2020
09:51

Orissaare Sport U-14 korvpallivõistkond osales sel nädalavahetusel järjekordsel Balti liiga etapil Valmieras. Kokku mängiti kolmel võistluspäeval viis kohtumist, millest võidurõõmu sai tunda kahes mängus.

Isegi tähtsam kui võidud, oli asjaolu, et saime taas mänge väga tugevate vastastega. See on just see millest Eesti MV-l sel hooajal puudust tunneme. Nägime ära enda nõrgad kohad, millele edaspidi treeningutel rõhku panna. Need on kindlasti lauavõitlus ja blokeerimine, tegutsemine ja otsuste vastuvõtmine olukordades kus oled tugeva surve all.

Samas positiivse külje pealt võib välja tuua, et tahtmist ja võitlust väljakul on kõvasti. Samuti teeb head meelt, et suudame ka parimatel võistkondadel meie vastu skoorimise raskeks teha. Ja loomulikult on keeruline ülehinnata kogemusi mida sellised mängud poistele annavad. Hetkel on balti liiga selle hooaja saldo 6 võitu ja 9 kaotust, millega oleme tugev tabeli keskmik.

Treener Andre Kuntsel

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.