main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa võistkond. Geili Lember

Saaremaa võistkond. Geili Lember

Orienteerujad võistlesid Soomes

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
17.06.2019
21:28

Orienteerujad osalesid Soomes Jukolas suurel rahvusvahelisel orienteerumisvõistlusel, kus said end panna proovile maailma paremikuga.

„Oleme selliseid mõtteid heietanud juba tükk aega, aga võistkonna kokkusaamine on keeruline,“ rääkis Erik Keerberg Saaremaa orienteerumisklubist. „Tegu on selles mõttes huvitava võistlusega, et koos saavad võistelda maailma paremad ja kõik muu rahvas, kes selle spordialaga tahab tegeleda.“

Kokku oli võistlemas 1975 seitsme liikmelist meeskonda ja 1723 nelja liikmelist naiskonda. Erik Keerbergi hinnangul läks saarlastel üle ootuste hästi, sest mehed said 849. ning naiste I 824. ja naiste II 1506. koha.

„Meie jaoks oli tähtis tulemus kirja saada,“ märkis Erik Keerberg. „Tegu oli väga raske võistlusega ja keerulise rajaga, kus meestel tuli võistelda õhtul ja pimedas. Sellepärast on see meile hea saavutus.

Juba järgmisel aastal plaanime sellel võistlusel taas osaleda, siis toimub see Rovaniemis.“

Meeskonda kuulusid Taavi Tuisk, Heljus Saks, Mart Aru, Andrus Naulainen, Jüri Linde, Erik Keerberg, Jakob Naagel.

Naiste I: Vaige Aav, Geivi Lember, Ulvi Moks, Tiiu Naagel. Naiste II: Hedili Nõu, Maarika saks, Anu Tanila, Raili Nõgu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.