main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tublid purjetajad. SMS

Tublid purjetajad. SMS

Optimistide purjetajad seilasid Pärnus

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
18.06.2022
09:37

Saaremaa Merispordi Seltsi kõige nooremad purjetajad osalesid LHV Pärnu regatil, mis on ka LHV sisenejasarja esimene etapp.

Kõik võistlejad olid üli tublid ja said hakkama erinevate ilmaoludega. Esimesel päeval oli tuul liiga vähe ja teisel päeval oli jällegi tuult liiga palju, aga hakkama said kõik suurepäraselt.

Kokku osales regatil 38 noort purjetajat. LHV paadiklassis parima tulemuse tegi Cristofer Ado Kasin, kes saavutas esikoha. Tüdrukute arvestuses tegi parima tulemuse Grete Alma Kasin, saavutades samuti esikoha.

Meie tulemused

LHV paadiklass poisid: 1. koht Cristofer Ado Kasin (üldarvestuses 6. koht), 2. koht Artur Veelaid (üldarvestuses 9. koht),  6. koht Aleksander Medri (üldarvestuses 26. koht).

LHV paadiklass tüdrukud: 1. koht Grete Alma Kasin (üldarvestuses 3. koht), 2. koht Kiira Medri (üldarvestuses 4. koht).

Saaremaa Merispordi Selts

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.