main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keith Pupart ees ja Helar Jalg järgi. Irina Mägi

Keith Pupart ees ja Helar Jalg järgi. Irina Mägi

Onupojad annavad Saaremaa eest kuuma

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
14.12.2019
09:01

Saaremaa Võrkpalliklubi nurgaründajatest onupojad Keith Pupart ja Helar Jalg on meeskonnas konkurendid ja lähisugulusele ei mõtle.

“Siin ei ole suures plaanis vahet, kellega ühes võistkonnas mängida, see minu esitusi ei muuda,” tunnistab 34-aastane Keith Pupart, lisades, et mängija on mängija. “Ma ei vaata Helarit kuidagi teisiti, sest kõik mehed on võrdsed ja kõik saavad vajadusel ühte moodi, allahindlusi siin ei tee.”

Onupojast üheksa aastat noorem Helar Jalg ütleb, et võrkpall on nagu võrkpall ikka, aga nooremana lootis ta, et äkki õnnestub kunagi koos ka mängida ja nüüd on see aeg käes.  “Kindlasti on ta olnud mulle eeskujuks, sest Keithi järgi ma omal ajal võrkpalliga tegelema hakkasingi. Trennis ja mängus tuleb ta teatud hetkedel ja annab nõu mismoodi kaitses vastased seisavad ning ütleb, et tee seda ja toda,” märgib Helar Jalg.

Keith Pupart lisab, et Helari on muidu tubli, aga saab paremini. “Üldiselt tuleks trennis rohkem välja näidata, et ta tahab. Aga ei tule ette, et ma oleks ta otseselt ette võtnud, kuigi mine tea,

hooaeg on veel pikk ja äkki tulevad ka sellised momendid ette,” tõdeb ta.

Helar Jalgi sõnul pole Keith Pupart temaga seni kordagi riielnud. “Me sellised rahulikud poisid, võib-olla korra midagi ütleme ja sinna see jääb,” selgitab ta. “Minule võib vajadusel ikka ka valjemal toonil öelda, kui on põhjust. Mis platsil on platsil ning kui trenn ja mäng on läbi, siis on asjad teised. Seda ei saa kaasa võtta.”

Helar Jalg leiab, et Keith Puparti liitumine on meeskonnale väga palju juurde andnud. “Minu meelest sellest hetkest kui ta tuli oleme hakanud palju paremini mängima. Hooaja algul polnud see asi nii kindel, aga tema kogemuste ja kaitsetöö varal on mehed muutunud enesekindlamaks,” kiitis ta onupoega, lisades, et kindlasti naudib Pupart ka kodusaare publiku ees mängimist.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.