main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Annika Köster. FCR Media

Annika Köster. FCR Media

Olümpiakomitee kutsus Annika Kösteri vastuvõtule

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
13.12.2019
08:01

Eesti Olümpiakomitee tunnustab 18. detsembril Hilton Tallinn Park konverentsikeskuses toimuval pidulikul tänuvastuvõtul tänavu rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt 161 medalit võitnud sportlasi ja nende treenereid.

Vastuvõtule on kutsutud nii olümpia- kui ka mitteolümpiaaladel maailma- ja Euroopa meistrivõistlustelt ning universiaadilt tänavu medaleid võitnud täiskasvanud, noorsportlased ja parasportlased oma treeneritega.

Teiste seas osalevad üritusel näiteks Euroopa Mängude hõbemedalist, aasta rattur Alo Jakin, Euroopa Mängudel 3×3 korvpallinaiskonnaga hõbemedali võitnud Annika Köster, kümnevõistluses Tokyo olümpiamängude normatiivi täitnud ja U23 EMil hõbemedali võitnud Johannes Erm, Euroopa noorte olümpiafestivalil kaks kuldmedalit võitnud rattur Madis Mihkels, tänavu oma seitsmenda järjestikuse MM-tiitli ja kuuenda EM-tiitli võitnud veemotosportlane Rasmus Haugasmägi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.