main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eliisa Peit tugevdab tempoosakonda. Alver Kivi

Eliisa Peit tugevdab tempoosakonda. Alver Kivi

Õed Peitid vollekoondises

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
28.07.2020
07:10

Paides treeninglaagris viibiv Eesti naiste võrkpallikoondis peab sel nädalal suve esimesed kontrollmängud Soome rahvusnaiskonnaga, järgmisel nädalal kohtutakse kolmel korral Lätiga. Koondises ka nurgaründaja Nette Peit ja temporündaja Eliisa Peit.

Uue juhendaja Lorenzo Micelli jaoks on see esimene kohtumine Eesti särgis. Peatreener kasutab Soome vastu 14 mängijat, lisaks on laagris veel teist samapalju mängijaid, kes moodustavad nii-öelda B-koondise.

“Usun, et see on paras aeg esimeseks tõsisemaks testiks, oleme mõnda aega koos olnud ja on aeg vaadata, kuidas õpitu mängus rakendub. Saan infot nii hetkevormi kohta, kui selle osas, kas naised minu taktikalistest nõudmistest ka mänguolukordades kinni suudavad pidada,” sõnas Micelli volley.ee vahendusel.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.