main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Turniir käib. Urve Vakker

Turniir käib. Urve Vakker

Noorte meistritiitlid jalgpallis Lümanda põhikoolile ja Kuressaare gümnaasiumile

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.05.2018
08:59

4. mail sai teoks noorte meistrivõistlused jalgpallis, sel aastal jõudis võistlus tosina korrani. Noormehi oli 5 ja neide 3 võistkonda. Kas tavapärasest väiksem võistkondade arv oli tingitud külmemast kevadest, uuest kooli vaheaja süsteemist või on mängivaid lapsi vähemaks jäänud. Sellele vaatamata sai pingeline võistlus meistritiitlitele edukalt peetud.

Tüdrukute võidukarikas jäeti seekord koju. Esikoha naiskonnas mängisid Lümanda Põhikooli eest  Eva Ratas, Liise Lindau, Victoria Vihman, Kaili Lilles, Helina Tarkmeel, Liisu Lilles, Kerli Kask, Marii Silts. Kõik tüdrukud treenivad FC Kuressaares, koolis juhendavad neid Urve Vakker ja Sander Viira.  Teine koht Kuressaare Gümnaasiumile ja kolmas Kahtla Lasteaed-Põhikooli naiskonnale.

Noormeestest võitis Kuressaare Gümnaasium, meeskond koosseisus: Tanel Tool Indrek Mäeots, Andree Goidin, Marcus Puust, Riko Toll, Henry Saar, Märten Martinson, Harald Nurmik ja Karl Oliver Sepp, juhendaja õpetaja Sander Suurhans.  Teine koht Saaremaa Ühisgümnaasiumile  ja kolmas Lümanda Põhikkolile.  Järgnesid Kahtla- LPK ja Salme PK.

Tüdrukute edukaim väravakütt oli Kristina Teern (10 tabamust), järgnesid Kaili Lilles ja Eva Ratas, ja veel kolm neidu 2 tabamusega, (üldse löödi kokku 27 väravat). Noormeestest said koguni 15 mängijat jala valgeks. Raul Tahk, neli tabamust ja kahega järgnesid Joonas Prii, Gert Lonks ja Tanel Tool; ülejäänud 11 tabasid kõik 1 värava. Kokku löödi poiste turniiril 21 väravat.

Kaheteist korra arvestuses juhib medaliarvus Lümanda 17 korraga (tüdrukud 11 ja poisid 6 korda esikolmikus), järgnevad SÜG (5+9) ja Salme PK (6+7). Medalile on tulnud meistrivõistluste ajaloos 12 aasta jooksul 12 kooli. Kõik korrad on  turniiril osalenud Lümanda PK tüdrukud ja poisid ning Salme PK poisid. Kõige rohkem võidukarikaid on kodukapis Salme koolil (7 poiste ja 3 tüdrukute karikat), Lümandal on 6 tüdrukute ja SÜGil 2 tüdrukute ja 2 poiste karikat. Täname kohtunikke Liisa Mere, Roland Kütti, Kristi Tuulingut ja Sanna Reesi Hoogandit.

Urve Vakker

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.