main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lapsed harjutusi tegemas. Saaremaa Korvpall

Lapsed harjutusi tegemas. Saaremaa Korvpall

Noorte korvpallilaagris lustis üle 50 lapse

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
02.01.2018
08:47

29.-30. detsembril toimus traditsiooniline laste korvpallilaager, millest võttis aktiivselt osa üle 50 lapse üle Eesti. Laagris oli oluline mängulõbu, uute asjade õppimine ning tutvumine erinevate harjutustega koos korvpalliga.

Laagri eesmärgiks oli populariseerida korvpalli Saaremaal. Igal päeval oli treeningutel oma kindel teema ning samuti toimus ka seekord ühine filmi vaatamine.

Kolmel suurel väljakul osalesid 2005.-2010. aastal sündinud poisid ja tüdrukud. ’’Laager õnnestus väga hästi, treenereid oli kahel päeval kokku 9 ning lastel oli see tõttu võimalus saada rohkem erinevaid näpunäiteid ning uusi harjutusi edasisteks treeninguteks,’’ lisas laagri peakorraldaja Siim Hiie.

’’Seekord ei õnnestunud Eesti Meistriliiga mängumehi laagrisse saada kuna mängu ja treeningute kalender oli sel perioodil tihe, kuid sellegipoolest ootame oma ala tegijaid laagrisse, sest eeskujud on lastele tähtsad. Suur tänu korvpalliliidu projektijuhile Taavi Kruudile, kes oli hea meelega abistamas meid esimesel päeval.’’

Kõik laagris osalejad said omale T-särgi ning aktiivsematele osalejatele andis auhinnad välja Fifaa.

Lastelaagrit aitasid läbi viia ning suur tänu nende toetuse eest! Cramo, Tesman, Suure Töllu Puhkeküla, Saaremaa Spordikool, Ballzy, Saare Uluk, Silveston, Metskond, Javicar, Klotoid, Kuressaare Ehitus, Elektrotherm, Vanalinna Kohvik, Zukker Disain.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.