main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Kolk enda tegemistest rääkimas. SMS

Karl Kolk enda tegemistest rääkimas. SMS

Noorpurjetajate kohtumisõhtul lisati motivatsiooni spordiga tegeleda

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
09.12.2021
10:58

Teisipäeva õhtul kutsuti kokku Saaremaa Merispordi Seltsi noorpurjetajad ja peeti vabas õhustikus maha üks motivatsiooni- ja vestlusõhtu.

Külas käis Karl Kolk, kes rääkis oma purjetamise teekonnast. Kuidas alustas, millega sõitis, millised olid tollel ajal reeglid, kuhu on edasi jõudnud ja mida on tänaseks tänu suurele tahtele ja kirele saavutanud.

Karl Kolki teekond sai alguse Nasvalt, kus ta 6-aastasena istus optimisti sisse. Tänaseks on tema südame võitnud aga liigapurjetamine, võisteldes üle maailma koos tipptasemel purjetajatega.

Samuti rääkis oma teekonnast seltsi juhatuse liige Mihkel Šesterikov. Ka tema on alustanud purjetamistreeninguid Torist nagu tänased noored. Mihkel Šesterikov on võistelnud eri klassides nii svertpaadide kui ka kiiljahtidega. Tänaseks on sidunud oma hobi ka elukutsega.

Ürituse eesmärk oli klubi noori veelgi rohkem motiveerida ja anda neile juurde enesekindlust, et kui midagi väga tahta, siis on kõik võimalik.

Saaremaa Merispordi Seltsi

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.