main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Grete Gull mänguhoos. Alver Kivi

Grete Gull mänguhoos. Alver Kivi

Noored tennisistid GP-l edukad

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
19.05.2019
15:20

Tallinnas Tallinki tennisekeskuses mängitud tüdrukute U14 Eesti GP-l võitis Saaremaa Tenniseklubi esindaja Grete Gull nii üksik-, kui paarismängu, Elvas jõudis Kevin Lempu paarismängus poolfinaali ja Ron Torn oli parim lohutusturniiril.

Treener Rauno Gull ütles Grete Gulli võistlust kommenteerides, et head võidud tulid poolfinaalis Emma Namnieksi 7:5, 6:3 ja finaalis Desire Pärna üle 6:7 (5), 6:1 ja 6:4. “Nad on Gretest poolteist aastat vanemad ja sellele vaatamata peaks ta olema võimeline võitma,” rääkis ta. “See polnud suur üllatus, aga kindlasti andis enesekindlust juurde, mida selles vanuses on vaja ja on oluline tulevikku silmas pidades.”

Paarismängus koos Alissia Aleksandra Kiviga võitsid nad kindlalt kõik vastased. “Paar tugevat tüdrukut seekord ei mänginud ja seepärast olid nad teistes üle. Paraku ei tekkinud ka võrdlusmomenti,” tõdes Rauno Gull.

Juba sel nädalal on Grete Gull võistlustules Tallinnas U14 Estonian Junior Openil. Konkreetseid eesmärke ei ole seatud. “oma võimed võiks ta siiski välja mängida,” märkis Rauno Gull. “Palju sõltub siin ka loosist. Pigem on meie eesmärk olla järgmise aasta lõpus omavanuste Euroopa Top 100 hulgas. Nii ei ole oluline saavutatud koht, vaid tähtis on mängutaseme tõus.”

Elvas mängitud sama ealiste poiste GP-l jõudis Kevin Lempu koos Villem Aadamsooga esimest korda paarismängu poolfinaali, kus kaotas paarile Petrik Tamtik – Adrian Koroljov 3:6, 6:2, 4:6. “Väga hea tulemus,” märkis Rauno Gull, lisades, et ta pole enne nii etteotsa jõudnud ja positiivne on see, et kõik paremad olid kohal.

Samas võitis Ron Torn pärast avaringi kaotust lohutusturniiri finaalis Mihkel Asmanni 8:2.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.