main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Stardis. Saaremaa Merispordi Selts

Stardis. Saaremaa Merispordi Selts

Noored jääpurjetajad said Euroopa meistrivõistlustel sõidud kirja

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
17.12.2021
11:30

Juuniorite jääpurjetamise Euroopa meistrivõistlused on ka selleks korraks peetud. Ice-Optimist võitjad selgusid peale neljandat sõitu ja DN juuniorid peale viiendat sõitu.

Ice-Optimist: 1. Angeliina Maria Isabel Õunap, 2. Laura Marii Taggu ja 3. Martin Rahnel. Saaremaa Merispordi Seltsi jääpurjetajate tulemused olid vastavalt 9. Artur Ader, 11.  Trinette Välisson ja 12. koht Anni Kubjas.

DN Juuniorid noormehed: 1. Rasmus Maalinn, 2. Gucio Micinski, 3. Cezary Sternicki. Neiud: Laura Banach, Lisbeth Taggu, Liise Väliste. Saaremaa Meripsrdi Seltsi liige Karl Ader saavutas 5. koha.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.