main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim võitjana finišis. facebook

Nisu ja Räim hakkavad sõitma Mongoolia klubis

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
10.01.2024
19:43

Mongoolias registreeritud ning peamiselt Aasias võistlev rattameeskond Ferei Quick-Panda Podium Mongolia Team sõlmis selleks hooajaks lepingu nelja eestlasest ratturiga. Käed löödi Mihkel Räime, Martin Laasi, Oskar Nisu ja Gleb Karpenkoga.

Räim ja Karpenko on sama meeskonna jaoks mõned sõidud teinud juba ka eelneval hooajal. Martin Laas ja Oskar Nisu liituvad klubiga esmakordselt, aga on samuti Aasias mitmeid edukaid võidusõite varem teinud.

“Eelmine hooaja lõpp Aasias jättis mulle positiivse tunde ja tiimi omaniku suur huvi meie meeste vastu andis lootust, et saame uuel aastal oma tingimustel hea meeskonna luua. Meie õnneks jooksid asjad kõik kenasti kokku ja ma usun, et koos saame vägevaid tegusid teha. Kui mina ja Laas saime kokkuleppele suhteliselt kiirelt, siis Nisu ja Karpenko diil võttis veidi kauem aega. Samas teadsime Laasiga kohe, et tulemuste tegemiseks on meil neid mehi väga vaja.” kommenteeris läbirääkimistel juhtrolli mänginud Räim.

“See on suurepärane võimalus meie kõigi potentsiaali ära kasutada. Eelkõige näen, et oleme Glebiga finishites Räime ja Laasi abimeeste rollis ning kui võimalus on, siis kindlasti proovime ka ise võidu peale sõita,” lisas Nisu.

Meeskonnal on ka plaan kaasa lüüa Baltikumis peetavatel UCI sõitudel, milleks on Tour of Estonia, Baltic Chain Tour, Tour of Lithuania ja Klaipeda GP.

Hetkel on Mihkel Räim treeninglaagris Aasias, Martin Laas Kolumbias ning Nisu ja Karpenko treenivad Eestis.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.