main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Nette Peit rünnakul. Gertrud Alatare/volley.ee

Nette Peit rünnakul. Gertrud Alatare/volley.ee

Nette Peit tõi koondisele 31 punkti

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
26.08.2019
08:22

Eesti naiste võrkpallikoondis tegi Budapestis EM-finaalturniiri kolmandal päeval oma parima mängu, kuid kaotas Rumeeniale 1:3 (23:25, 32:30, 19:25, 21:25). Tõelise supermängu tegi Nette Peit, kes kogus üleplatsimängijana suisa 31 punkti (+19). Eliisa Peiti arvele jäi 2 punkti.  

Asjaosalised tõdesid, et kuigi mängupilt oli võrreldes eelmiste kohtumistega tunduvalt parem, on võidu käest libisemisest kahju. “Väga hea mäng meie poolt, ei olnud suuri ärakukkumisi, püsisime koguaeg konkurentsis. Kahju on nendest geimilõppudest, sest oli täiesti võtta see võit. Neil on rohkem suurturnriiride kogemust ja selle nad panid maksma täna,” ütles Nette Peit volley.ee-le, lisades, et me ei peaks selle kaotuse üle väga kurvad olema, mängupilt on paranenud.

Esmaspäeval ootab Eestit Budapestis ees puhkepäev. Kahes viimases voorus kohtub Eesti eelmise EM-i poolfinalistidega, teisipäeval tuleb vastu hõbedanaiskond Holland ja kolmapäeval neljanda koha omanik Aserbaidžaan.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.