main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Nädalavahetusel pannakse pall mängu Saaremaa suurimal noorte korvpalliturniiril!

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
30.04.2018
10:52

Juba sel nädalavahetusel toimub Kuressaare spordikeskuses järjekordne noorte korvpalliturniir Suure Töllu CUP 2018. Tänavu toimuvad võistlused kahes võistlussarjas U12(sündinud 2006-2007) ja U10(2008-2009), kokku 11 võistkonnaga ning üle 130 noorsportlasega.

Saaremaa Spordikool koostöös MTÜ Saaremaa Korvpall korraldavale turniirile tulevad võistkonnad üle Eesti ning võrreldes esimesel aastal korraldatud turniiriga on meil kaks vanusegruppi ning mõlemas võistlussarjas on esindatud Saaremaa spordikooli noored korvpallurid.

“Rõõm on tõdeda, et võistkonnad, kes olid ka esimesel turniiril, olid kindlad tulijad ka seekord ning tänu positiivsele tagasisidele lisandus mitmeid uusi võistkondi erinevatest Eesti paikadest,” lisas Siim Hiie.

Lisaks põnevatele mängudele toimub ka traditsiooniks saanud Kuressaare lossi külastus, läbi mille pakutakse noortele lisaks spordile ka kultuuriline kogemus ning aitab tutvustada meie kaunist Saaremaad. Turniiri võitjale antakse üle rändkarikas, mis on käsitööna valmistatud puidust suurele kivialusele ning kaalub üle 10 kg.

Turniiri peakorraldaja Siim Hiie sõnul on turniiri ettevalmistus sujunud jooksvalt ning ollakse valmis üle 100 noorsportlase vastuvõtuks. Kuna paljudele noortele on see esimeseks turniiriks, siis oodatakse saali ka palju kaasaelajaid, et poiste korvpalluri karjäär saaks positiivse tõuke.

Turniiri aitavad läbi viia Saaremaa Spordikool, Eesti Kultuurkapital, Kuressaare linn, Javicar, Suure Töllu Puhkeküla Spalding, Ballzy, Vanalinna kohvik, CRAMO, Tesman, Silveston, Saare Uluk, Elektrotherm, Klotoid, Zukker Disain, Metskond, Kuressaare Ehitus, Grand Rose Spa.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.