main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Muhu väina regatil Castor folkbootidel teine

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
14.07.2020
09:07

63. Muhu Väina regatil purjetati võistluse ainuke lühirada, mis oli pandud üles Pärnu lahele. Viieks võistlusgrupiks jagatud jahid läbisid kõik kolm võistlussõitu, mille tulemusi liites saadi päeva paremusjärjestus.

Kolm sõiduvõitu Pärnu lühirajalt ja esimese etapi võit teevad Tiit Riisalo folkboodist W-Lind (Kalevi Jahtklubi) hetkeliidri Folkboot klassis. Teise koha saavutas Saaremaa Merispordi Seltsist folkboot Castor, kapten Ott Kolk.

Saaremaa Merispordi Seltsi jahtidest olid klassis ORC II Evelyn III (Keith Luur) 5., Katarina Jee (Mart Tamm) 9. ja Cassandra (Jaanis Prii) 13. Klassis ORC III oli Liliann (Margus Beljakov) 7. Klassis ORC IV seilas Liza 1 (Mattias Johan Kangur) end 5., Mercurius (Indrek Kivi) oli10.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.