main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Seenioride meister Milde Burkova. Alver Kivi

Seenioride meister Milde Burkova. Alver Kivi

Möödunud nädalal toimus mitu malevõistlust

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
29.10.2019
07:44

Kolmapäeval toimus maakonna välkmale esivõistluste avaturniir.

Eelmise hooaja edukaimate Aivar Sõrme ja Ilkka Mustoneni puudumisel domineeris 8 osaleja hulgas Pärnumaalt pärit, tänaseks Saaremaale kolinud Timo Tamm, kes kogus 13 punkti 14 võimalikust. Temale järgnesid Martin Kallas 9 punktiga ja Milde Burkova, kes sai 8,5 punkti. Järgmine välkmale MV etapp toimub 13.novembril.

Pühapäeval peetud Saare maakonna seenioride kiirmale meistrivõistlustel oli 6 osavõtjat. Meistriks krooniti Milde Burkova, kes kogus 3,5 punkti 5-st. Sama punktide arvuga sai hõbemedali Juuno Jalakas ning pronksise autasu teenis Ülo Tuulik (3 p), kes viimases

voorus kaotas paljulubavas seisus just Burkovale. Järgnesid: 4. Jaak Turja (2), 5. Arvo Kallas (2) ja 6. Olev Kiirend (1), tema kontosse jäi avavoorus saavutatud võit hilisema meistri üle.

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.