main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mölkkys selgusid võistkondlikud karikavõitjad

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
22.05.2022
20:19

Kaubis jätkus mölkky nädalavahetus, kui pühapäeval mängiti esmakordselt  välja Eesti võistkondlik karikas.

Pika päeva lõpuks krooniti võitjaks võistkond Eesti  koosseisus Keits Voistla, Märt Niinemägi, Aarne Kauber, Ragnar Nurmik. Teise koha saavutas võistkond JAM Saaremaalt JAM Team, kes mängis koosseisus Maie Ader, Arvet Kruuser, Janar Kruuser ja Meelis Kask.

Kolmanda koha saavutas Vallu Hiiumaalt, kes otsustavas 3.-4. koha mängus võitis lisamänguga võistkonda AA&Co. Vallu koosseis: Lisandra Lehtjärv, Valeri Filipenko, Hanno Voole ja Urmas Berkmann. Neljas oli AA&Co eest käisid täna platsil, Kati Sokko, Argo Võrk, Alger Jõras ning Enno Kermik.

Juba järgmine võistlus mölkkys Kaubi külas on 18. juunil, kui alustab oma teist hooaega Saaremaa Mölkky Liiga_2022, 1. etapil mängitakse välja 4. Kaubi Cup paaridele.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.