main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saare maakonna meistrid - vasakult ülemisel astmel Argo Võrk, Alger Jõras, Ragnar Nurmik. SK Kaarma

Mölkkys jagati maakonna meistritiitleid

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
09.07.2023
08:55

Saaremaa mölkky mekas Kaubil jätkus ASASpahotell/SaaremaaMölkkyLiiga2023, kui mängiti 2. etappi ja triot. Ühtlasi jagati välja ka Saare maakonna meistritiitel.

Alustas 11 kolmikut, mängijaid oli lisaks saarlaste veel ka Hiiumaalt, Haapsalust, Tallinnast ja Ukrainast. Tasavägise A-alagrupi võitis küll oodatult, aga siiski napilt Katlakivi Hiiumaalt. Teine koht seal A-Team`ile ja kolmas Pika+plika ning neljas JAM. B-alagrupi võitis tiim Sõrve, teisena Team Kaubi, edasi Valjala ja MaMaBi.

Kui play-offè hakati mängima, selgitasid mitte pääsenud omavahel C-turniiri võitjat. Kõik omavahel läbimängitud, selgus tõsiasi, et selle turniiri võitis võistkond Mängumehed – koosseisus Ken Kermik Saaremaalt, Aron Nurmik Tallinnast ja Meelis Tomson Haapsalust.

Play-offide esimeses ringis edenesid poolfinaalidesse, esimesse Katlakivi Hiiumaalt ja Team Kaubi ning teise A-Team Tallinnast ja Sõrve Saaremaalt.

Esimeses paaris kontinendi meistrid näitasid, miks nad kuus päeva tagasi võitsid – mäng neile 3:1 ja finaalikoht olemas. Teises paaris ka suurt mänguks ei läinud – 3:0 on parem A-Team.

Paralleelselt toimunud B-turniir sai ka enne otsustavaid mänge oma lõpu ja siin võidutses võistkond JAM Saaremaalt – Maie Ader, Arvet Kruuser ja Jüri Janson.

Otsustavad mängud – võitja selgitasid Team Kaubi vs A-Team ning pronksimäng – Katlakivi vs Sõrve.

Katlakivi alustab võiduga, Sõrve tuleb mängu tagasi ja 2:2 seisult vaja otsustavat setti. Mõlemapoolsete paljude eksimuste kiuste on lõpuks kindlam hiidlaste trio ja nii kolmas koht neile.

Katlakivi tiimi mängisid – Virgo Kattel, Vaiko Kivi ja Hanno Voole. Neljanda koha aga saavutas tiim Sõrve – Enno Kermik, Janar Kruuser, Meelis Kask.

Finaalis oli mäng küll tasavägisem, kui skoor näitab, aga tallinnlaste edu oli mängu lõpuks 3:0 ja tasuks lisaks Liiga etapivõidule ka Saare maakonna meistritiitel.

Võitjas tiimis A-Team mängisid – Argo Võrk, Alger Jõras, Ragnar Nurmik

Team Kaubi seekord teine, aga koosseis sama – Boris Lehtjärv, Jaanus Raamat, Tanel Raamat.

#ASASpahotellSaaremaamölkkyliiga2023 üldskoor muutus tasavägiseks, endiselt on kaksikvõimhiidlastel – Virgo Kattel ja Vaiko Kivi il 96 punkti, järgnemas Boris Lehtjärv ja Jaanus Raamat 90 punktiga. Eelmise aasta võitjal Tanel Raamat ul on kokku 82 punkti ja viies positsioon üldtabelis. Naiste liider on Maie Ader.

Järgmine etapp juba kahe nädalapärast ja ikka Kaubil, siis mängime meeste ja naiste üksikmängu.

Sk Kaarma

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.