main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad. Erkogu

Parimad. Erkogu

Mölkky meestele meistrivõistlustelt kaks medalit

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
11.07.2021
09:26

Laupäeval peeti Hiiumaal Kärdlas Eesti meistrivõistlusi mölkky üksikmängus. Võistlust alustas 19 mängijat, nende hulgas ka neli saarlast, kes jõudsid kõik ka läbi eelturniiri 16 -sesse karika tabelisse.

Boris Lehtjärv kohtus 1/8 mängus tiitlikaitsja Hanno Voolega Hiiumaalt, 2:1 võit saarlasele.

1/4 mängus oli Lehtjärve vastaseks Virgo Kattel ja jällegi 2:1 mänguvõit talle. Poolfinaal Hiiumaa valitseva meistri Martti Lepistoga ja 3:0 võiduga Boris Lehtjärv finaali.

Paraku finaalis 0:3 kaotus Urmas Mikule ja tasuks hõbemedal.

Tanel Raamat kohtus 1/8 mängus Vaiko Kiviga ja 2:1 võiduga edasi saarlane. 1/4 mängus võit 2:0 hiidlase Villem Reitalu üle. Edasi poolfinaal ja vastaseks Urmas Mikk. Paraku seisul 2:2 sai Tanel Raamat otsustavas viiendas mängus teha kolm mängu lõpetavat viset aga paraku need ebaõnnestusid, nii tuli leppida 2:3 kaotusega ja pronksi mänguga, milles Tanel Raamat võitis 2:1 Martti Lepistot ja saavutas pronksmedali.

14 aastane, ainus naismängija sel turniiril Marelle Lehtjärv tegi ka hea turniiri ja jõudis 8 parema sekka, kusjuures 1/16 mängus alistas ta 2:1 oma onu Jaanus Raamatu. Jaanusele seekord 12. koht.

Kaarma Sport Management team

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.