main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mängud käivad. Saaremaa Võrkpalli Liit

Mängud käivad. Saaremaa Võrkpalli Liit

Minivõrkpallurid mängisid end finaalturniirile

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.04.2018
08:44

Eesti võrkpallimeistrivõistluste U14 ja U12 vanuseklassi tsoonidest pääsesid finaalturniirile Saaremaa Spordikooli õpilased.

Kuressaare Spordihoones peetud U14 turniirist võttis osa kuus võistkonda, kus neli oli Pärnu Spordikoolist ja kaks Saaremaa Spordikoolist. Saarlaste saagiks oli kolmas ja kuues koht. Poiste juhendaja Asko Esna: „Esimene võistkond tegi korraliku turniiri ja tuli kolmandale kohale. Sellega lunastati omale ka U14 vanuseklassi Eesti Meistrivõistluste finaalturniiri piletid. Teine võistkond kaotas küll kõik mängud, aga nendel oli eesmärk kogemuste korjamine”. U12 vanuseklassis oli samuti kuus võistkonda. Sellel turniiril olid Saaremaa Spordikooli noormeeste I võistkond omaette klassist, kus saavutati ka esimene koht. Teine võistkond tuli aga kuuendale kohale, kus kõikidele vastastele anti väärt lahingud. Esna oli peale turniiri poiste sooritustega rahul, sest mõlemas vanuseklassis pääseti finaali, mis oligi peamine eesmärk.

U14 I võistkonnas mängisid: Lauri Sepp, Richard Keerd, Kauri Bõstrov, Kaur-Kristjan Mäemets ja Jan Erich Sarapuu.

U14 II võistkonnas mängisid: Jesse Esna, Reio Markkus Lepp, Andris Oja ja Mikk Meitern.

U12 I võistkonnas mängisid:  Jesse Esna, Reio Markkus Lepp, Andris Oja ja Mikk Meitern.

U12 II võistkonnas mängisid: Siim Vatsfeld, Karl-Martin Pika, Kristo Kombe ja Peeter Lipu.

 

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.