main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mikk Rajaver põrutas kolm väravat. Alver Kivi

Mikk Rajaver põrutas kolm väravat. Alver Kivi

Mikk Rajaveri kübaratrikk kandis Sörve JK võidule

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
16.08.2014
07:54

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas aitas Mikk Rajaveri kübaratrikk Sörve JK Salme staadionil kindla 5:1 võiduni FC Nõmme Unitedi üle.

Kolm väravat lõi Mikk Rajaver, kes jõudis sihile 25., 56., ja 62. minutil. Maarek Suursaar lõi värava 43. ja Amor Luup 58. minutil. Külalised jõudsid sihile 86. minutil.

Meeskond mängis koosseisus: Roland Kütt, Martin Lonn, Stenver Matt, Ott Pukk, Kaarel Mai, Edmond Salong, Thorwald-Eirik Kaljo, Amor Luup, Alari Saar, Mikk Rajaver, Maarek Suursaar. Vahetusmängijad: Mark Kristjan Pitk, Mait Erlenbach, Veiko Tasa, Oskar Kitt.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.