main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Tanila võib karjääris teha kannapöörde. Alver Kivi

Mihkel Tanila võib karjääris teha kannapöörde. Alver Kivi

Mihkel Tanila kaalub rannavõrkpalluri karjääri

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
17.05.2019
10:39

Türgis Aydinis toimunud MK-etapil tegi kaasa ka Saaremaa Võrkpalliklubi mängija Mihkel Tanila, kelle paariliseks oli Kusti Nõlvak.

Küsimusele, kas ta üritab nüüd alustada rannavõrkpalluri karjääri vastas Mihkel Tanila, et suvel küll. “Teeme selle tsükli läbi, siis vaatame edasi,” lausus ta, lisades, et praegu ei ole veel midagi kindlat paika pandud.

Aydanis oli Mihkel Tanila ja Kusti Nõlvaku vastaseks maailma 114. paar valgevenelased Aleksandr Dziatkov ja Pavel Piatruška, kelle käest tuli võtta vastu 0:2 (17:21, 21:23) kaotus. Sellega oli Tanila ja Nõlvaku jaoks turniir lõppenud.

“Emotsioon on positiivne,” ütles Mihkel Tanila. “Ei olnud nii, et oleks küsinud, mis me siin teeme ja saime hakkama. Oleme kaks nädalat trenni teinud ja seepärast on vara midagi põhjapanevat öelda. Kindlasti on igas elemendis vaja juurde panna.”

Aydinis olid kohal ka Eesti ainsad profimängijad Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar. Nad võtsid kampa veel Tanila ja Korotkovi, kuna Tokyo olümpia kvalifikatsiooniturniiril peab igat riiki esindama kaks paari.

Eesti koondis treenib koos kuni juuli lõpuni. Suve lõpus peavad Tanila ja Korotkov otsustama  kas jätkata karjääri ranna- või saalivõrkpallurina. Järgmise nädala Hiina MK-etapil mängivad otse põhiturniirile pääsenud Nõlvak ja Tiisaar taas koos, Tanila ja Korotkov alustavad kvalifikatsioonist.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.