main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Tanila servimas. Alver Kivi

Mihkel Tanila servimas. Alver Kivi

Mihkel Tanila jätkab TalTechis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
14.09.2021
09:08

Eelmisel hooajal TalTechi võrkpallimeeskonnaga liitunud Mihkel Tanila jätkab samas klubis ka tänavu.

„Mingid loobumismõtted korraks olid, aga kuna perekonnaseis lubab veel mängida, siis otsustasin ikka jätkata,“ lausus 29-aastane Mihkel Tanila. „Peres oli juurdekasvu ja Tallinnas mulle sobib. Kui oleks pidanud kusagile mujale mängima minema, siis oleks olnud juba pisut kahtlane.“

Kui kogu oma võrkpalluri karjääri temporündajana mänginud Mihkel Tanilat kasutati mullu TalTechis nurgaründajana, siis tänavu on ta oma õigel positsioonil tagasi. „Mulle endale oli ka see väike värskendus,“ märkis ta, lisades, et tempomehe amet on siiski hingelähedasem ja sobib paremini.

Isiklikke eesmärke Mihkel Tanila endale hooajaks ei sea, küll aga usub ta, et TalTechi meeskond on võimeline mängima medalitele. „Kui vaadata tänavust koosseisu, siis miks mitte mängida poodiumile ka Balti liigas,“ rääkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.