main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim valmistumas. Cycling Academy

Mihkel Räim valmistumas. Cycling Academy

Mihkel Räimel Argentinas raske päev

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
28.01.2018
09:50

Argentinas jätkuva mitmepäevasõidu Vuelta a San Juan Internacional laupäeval sõidetud eelviimase etapi võitis belglane Jelle Wallays. Israel Cycling Academy värvides sõitev Mihkel Räim sai kirja 92. koha ja on kokkuvõttes 51.

Mihkel Räim ütles, et juba hommikul ärgates oli aru saada, et tuleb raske etapp, eriti psühholoogiliselt. Väljas oli kõva mürgel ja etapp soosis küljetuult. Toimus palju rünnakuid ja otsest käsku kaasa minna polnud antud. “Mõned korrad ise lihtsalt hüppasin saba peale, kuid ei tahtnud liialt energiat raisata, sest pidime valmis olema küljetuult tegema. Üritasime mitu korda ja olime ees olemas,” rääkis rattur.

Rünnakutega sai eest ära 18 meest, kuid Cycling Academyl polnud kedagi sees, eks see viga oli , sest mehed läksid lõpuni. Taga aga toimus omaette sõit ning üritati küljetuules punti lõhkuda, kuid mingit erilist suurt murrangut sellest ei tulnud.

“Sileda päeva kohta oli üsna raske päev ja polnud väga aega jooki autost tuua,” tõdes Mihkel Räim. “10 km enne lõppu oli suu nii kuiv, kui vist üldse olla saab. Pidime Sbaraglit lahti vedama, olime enne viimast kurvi heal possal, kuid kaks Caja Rujali mees lendasid sellise hooga sisekurvi, et seal polnud neil midagi teha kui külg maha visata. Mina tänu sellele ei võtnud kurvi välja ning sõitsin selle otseks. Õnneks sain enne barrikaade pidama.”

Mihkel Räime sõnul on kahju, et jooksikud ette jäid ja ta oma panust lõpus ei saanud anda.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.