main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Israel Start-Up Nations

Rajal. Israel Start-Up Nations

Mihkel Räim võttis eraldistarti rahulikult

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
04.11.2020
07:47

Hispaania velotuuri 13. etapil eraldistardist sõidus sai Israel Start-Up Nation rattur Mihkel Räim 145. koha, kaotust võitjale 8.53.

„Kergelt üles alla suurel teel ja siis viimased 1,8 km “seina” otsa ronimist,“ rääkis Mihkel Räim. „Ajalimiit oli 35% ehk siis saime suhteliselt kergelt hingata. Jalad olid siiski valusad ja erilist naudingut see sõit ei pakkunud. Sõitsin täpselt nii kiiresti nagu vaja oli, et mitte end liigselt koormata, aga samas kindel olla, et homme saaksin tuuri jätkata. Üldiselt oli naljakas tunne. Pulss väga ülesse ei läinud. Keskmine pulss oli 151 ja maksimaalne 160.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.