main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Väsinud, aga töö sai tehtud. Israel Start-Up Nation

Väsinud, aga töö sai tehtud. Israel Start-Up Nation

Mihkel Räim vallutas Hispaanias raske tõusu

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
01.11.2020
08:21

Hispaania velotuuri 11. 170 km pikkuse etapi, kus võistlejatel tuli võtta kokku 4700 tõusumeetrit võitis prantslane David Gaudu, Israel Start-Up Nation meeskonna rattur Mihkel Räim jõudis finišisse enam kui pool tundi hiljem sai 137. koha.

„Väga piinarikas päev,“ tõdes Mihkel Räim. „Räägiti, et selle aasta sõitudest üldse UCI kalendris top 5 päev. Ei pidanud selles pettuma. Jäin kohe alguses väikese pundiga maha, ei saanud end absoluutselt käima ja punt pärast hoogu maha ka ei võtnud. Sõitsime terve etapi väikese grupiga ja üritasime ajalimiiti jõuda. Õnneks saime 10 minutilise varuga finišisse. Muud väga raporteerida polegi, üks raskemaid päevi rattal nii füüsiliselt kui ka psühholoogiliselt.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.