main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pärast finišit. Adam Illingworth

Pärast finišit. Adam Illingworth

Mihkel Räim Tour of Estonial viies

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
28.05.2022
08:31

Tour of Estonia esimesel 192,7 km pikkusel etapil Tallinn-Tartu maanteesõidus sai Burgos-BH rattur Mihkel Räim viienda ja Eesti koondist esindav Oskar Nisu 27. koha, kaotades võidu võtnud Madis Mihkelsile team Amplerist 20 sekundiga.

„Meeleolukas päev sügiseses vihmasajus,“ vahendas Mihkel Räim, kes tegelikult eeldas, et tuleb intensiivsem päev, aga lõpuks ikkagi grupp rahunes maha. „Alguses ikka käis päris korralik literdamine. Huvilisi oli palju, aga iga kord kui keegi ründas, siis üritasid liidri tiimi mehed enda poisse sisse sokutada, aga see omakorda ei sobinud Bikeexchange meeskonnale.“

Lõpuks said ikka paar meest minema ja siis juba võtsid World Touri mehed kontrolli enda kätte. Korra isegi läks küljetuulega punt katki. Lõpus üritas Räim finišit teha ja enam vähem õnnestus. „Jalg oli täitsa okei,“ tõdes rattur.

„Ilmselt paar kohta eespool olla viimases kurvis poleks paha olnud, äkki oleks midagi päästnud. Kolmas koht oleks reaalne ehk olnud, aga kaks esimest tegid ikka vägeva soorituse.

Homme ilmselt saab päris raske päev olema, kui jalg on hea, siis nauditav, aga kui keskpärane, siis ikka väga ei naudi küll.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.