main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim. Cycling Academy

Mihkel Räim. Cycling Academy

Mihkel Räim taas 15. kohal

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
15.10.2017
10:02

Hiinas jätkuva mitmepäevasõidu Tour of Taihu Lake neljandal etapil sai Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim 15. koha.

“Alguses proovisime kohe teisi üllatada ja teha küljetuult, kuid saime aru, et pole ikka tuul päris õige nurga alt ja jätsime asja katki,” rääkis Mihkel Räim. “Edasi hoidsime madalat profiili ja lasime teistel tiimidel peamise töö ära teha. Täna oleks finiširong peaaegu õnnestunud, olime ennast hästi possale sättinud, aga siis toimus kukkumine ja tänu sellele kaotasin Boivini enda tagant ära. Kahjuks seda ei teadnud ja 600 m enne lõppu nägin, et teda pole, aga oli hilja juba, et ise korralik finiš teha. Nii ma siis pooleldi seal sprintisin või midagi seesugust.

Tähtis on see, et ise jäime täna püsti ja aega ei kaotanud.”

Etapivõidu jagasid taas omavahel Itaalia noored sprinterid – võidu võttis Jakub Mareczko (Wilier Triestina – Selle Italia) ja teise koha sai Nicolas Marini (Nippo – Vini Fantini).

Kokkuvõttes on Mihkel Räim on 15. kohal (+0.22). “Ma arvan, et see oli üks igavamaid päevi minu senise noore karjääri jooksul. Etapp oli 117 km ja suurel kiirteel edasi-tagasi,” lausus rattur.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.