main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim rajal. Cycling Photography

Mihkel Räim rajal. Cycling Photography

Mihkel Räim Slovakkias võitjast kaugel

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
21.09.2019
08:16

Slovakkia tuuri kolmandal 200,6 km pikkusel etapil sai Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim 109. koha, kaotades võitjale 2.52.

“Ei juhtunud väga midagi,” vahendas Mihkel Räim. “Alguses sõideti eest ära ja vahet väga suureks ei lastud. 40 km enne lõppu tegin väikse peatuse ja punti tagasi jõudes sain aru, et siin hakkab midagi küljetuule sarnast toimuma. Sain oma meeste taha aga FDJ poisid nügisid vahele ja jäime tahapoole. Üritasime päästa veel olukorda, aga mul jäi väga vähe puudu, et ette saada. Samas sellise enesetundega poleks ees midagi teha ikka olnud. Tunne oli küll veidi parem kui eile ja üleeile, aga kaugel sellest, mis olema peaks.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.